Уважаемые клиенты!

Мы, компания «АгроПлюсИнвест», являемся опытным партнером предприятий в сельскохозяйственном бизнесе.

Шановні клієнти!

Ми, компанія «АгроПлюсІнвест», є досвідченим партнером підприємств в сільськогосподарському бізнесі.

Наша місія

Метою створення стало бажання об’єднати багаторічний досвід роботи на європейських концернах (AGRAVIS Raiffeisen AG, Vilofoss, Schaumann, Biomin і ін.). Співробітники компанії при спільній роботі з клієнтами-партнерами допомагають отримувати максимальні виробничі та економічні показники.

Наші сильні сторони

Європа. Ми пропонуємо на ринку України якісні кормові добавки з Європи (амінокислоти, ферменти, суміші органічних кислот, фітобіотики, вітамінномінеральні бленди та ін.), премікси для всіх видів тварин, престартерні корми, дезінфектанти, ЗЦМи, рідкі вітаміни, захищені жири, біоконсерванти. Компанія вибрала шлях мультибрендових продуктів, знаючи специфічність і ефективність окремих виробників, що дозволяє вирішувати поставлені завдання у клієнта.

Українське виробництво. Застосовуючи досвід створення нових продуктів, ми створили лінійку продуктів «PowerMix», ядром якого є європейські вітамінно мінеральні бленди, спеціальні протеїнові носії для маленьких поросят, телят і курчат.  Портфоліо продуктів «PowerMix» складається з кількох груп, це:

  • Птахівництво – «PowerMix» Chick
  • Свинарство – «PowerMix»Piglet, «PowerMix»Pig, «PowerMix»Sow
  • ВРХ — «PowerMix»Calf, «PowerMix»Cow
  • ЗЦМи для свинарство та ВРХ «PowerMix»Milk

Перевагою продуктів є швидкість виробництва з гарантією якості, незалежність від курсу валют, гнучкість зміни рецептів, виходячи з мінливості сировинної бази клієнта.

гарантії

Наші продажі є успішними завдяки технічному супроводу клієнтів, яке дозволяє довгостроково побудувати роботу на Вашому комплексі. Ми розуміємо, що тільки технічний супровід з ефективними рекомендаціями можуть гарантувати економічний і зоотехнічний успіх нашої спільної роботи. Під технічним супроводом наших клієнтів ми маємо на увазі такі сегменти як:

  1. Аудит виробництва комбікорму і рекомендації щодо поліпшення якості (досвід придбаний на семінарах провідного інституту комбікормщіков IFFBraunschweig, а також робота на концерні AGRAVIS).
  2. Аналіз і оптімірованіе рецептів для клієнтів згідно вимог генетик і їх практичне впровадження на підприємствах, розробка власних продуктів «privatelabel» (досвід роботи продуктменеджером на концерні AGRAVIS, програми HYBRIMIN5Futter 2016, HYBRIMINFUMI 2008, FormatSingleMix, Bestmix).
  3. Супровід клієнта і допомогу в оцінці сировини за поживністю і створенні ефективної бази для годування, написання ТУ регламентів (досвід роботи в лабораторній системі LIMS, знання GMP +, HACCP, QM, QS, KAT).
  4. Технологічний аудит на підприємствах України, Білорусії, Прибалтійських країн, Росії, Казахстану та рекомендації щодо поліпшення (отримано багаторічна навчання на дослідних майданчиках концерну AGRAVIS, досвід ведення господарств по птахівництву (бройлерні і несушечное) з батьківськими і промисловими майданчиками, свинарство з наявністю GGP і відгодівельного поголів’я, ВРХ годування і утримання як європейських, так і великих українських підприємств).
  5. Сервісне залучення ветеринарних лікарів для забезпечення безпеки і оцінки епізодичній ситуації на підприємствах, за рахунок лабораторних досліджень крові в Європі (для визначення напруженості імунітету і чутливості до антибіотиків), а також біоматеріалу (для визначення ступеня тиску польових вірусів методом ПЛР). Цей сервіс обмовляється індивідуально, залежно від ситуації і обсягу досліджень.
  6. Економічний аудит ефективності підприємств і рекомендації.

Таким чином, описана вище схема роботи дозволяє нам вибудовувати довгострокові відносини з клієнтом.

Ми забезпечуємо підприємства якісною продукцією, а також максимально підвищуємо знання Ваших співробітників для досягнення максимального рівня продуктивності і економіки Вашого господарства.

Вашим партнером є компанія «АгроПлюсІнвест». Ми працюємо на всій території України і гарантуємо Вам чесність, якість, ефективність.

Наш лозунг «Разом до успіху!»

З повагою команда «АгроПлюсІнвест»