FF Chemicals BV

Ми є сімейним бізнесом, що спеціалізуються на виробництві органічних кислот і солей, використовуваних в харчових продуктах і кормах для поліпшення якості кінцевого продукту. У нас є навички в області хімії і харчування, щоб допомогти виробникам продуктів харчування скласти кращі рецепти добавок для кінцевого продукту ідеальної якості.

крайлинг

kreiling

Забезпечуємо високою якістю продуктів для годування тварин. Ми пропонуємо мюслі корм для коней і телят, спеціальний корм для великої рогатої худоби, замінники молока і корм для поросят.

Agravis

AGRAVIS Raiffeisen AG — современная сельскохозяйственная торгово-сервисная компания с оборотом более 7,5 млрд. евро и в настоящее время насчитывает 6 000 сотрудников. Основным направлением деятельности AGRAVIS Raiffeisen AG является создание предприятий, животных и технологий в классических аграрных секторах.

кормовые добавки

Ecofeed

Eco-Feed BV – це компанія з виробництва кормових добавок нового покоління, метою якої є виробництво і розповсюдження інноваційних та стійких концепцій кормів в Європі. Підтримка і поліпшення стійкості тваринництва є ключовим компонентом нашої бізнес-стратегії.

кормовые добавки

Ecofeed

Eco-Feed BV — это компания по производству кормовых добавок нового поколения, целью которой является производство и распространение инновационных и устойчивых концепций кормов в Европе. Поддержание и улучшение устойчивости животноводства является ключевым компонентом нашей бизнес-стратегии.

кормовые добавки

Leiber

Більше 180 співробітників зайнято в трьох підрозділах компанії в Німеччині, Польщі та Росії, де виробляються спеціальні продукти на основі пивних дріжджів для великої кількості найвимогливіших клієнтів в більш ніж 40 країнах світу. Широкий асортимент продуктів на основі пивних дріжджів – це наша гордість! Ми виробляємо продукти з пивних дріжджів протягом шести десятиліть і стали провідним виробником в цьому сегменті.

кормовые добавки

Leiber

Более 180 сотрудников занято в трех подразделениях компании в Германии, Польше и России, где производятся специальные продукты на основе пивных дрожжей для большого количества самых требовательных клиентов в более чем 40 странах мира. Широкий ассортимент продуктов на основе пивных дрожжей – это наша гордость! Мы производим продукты из пивных дрожжей в течение шести десятилетий и стали ведущим производителем в этом сегменте.

кормовые добавки

Bosche Systembau

Bosche Systembau розробляє і впроваджує інноваційні та ефективні системи на найвищому рівні з 1972 року в університетському місті Вехта. Повний планування і будівництво тваринницьких заводів, зернових культур, преміксів і мінеральних кормових заводів, а також силосних заводів для сирого і смаженої кави і, при бажанні, також з даховими і настінними покриттями.

кормовые добавки

Bosche Systembau

Bosche Systembau разрабатывает и внедряет инновационные и эффективные системы на самом высоком уровне с 1972 года в университетском городе Вехта. Полное планирование и строительство животноводческих заводов, зерновых культур, премиксов и минеральных кормовых заводов, а также силосных заводов для сырого и жареного кофе и, при желании, также с крышными и настенными покрытиями.