Новий партнер ─ FF CHEMICALS BV

Ми є сімейним бізнесом, що спеціалізуються на виробництві органічних кислот і солей, використовуваних в харчових продуктах і кормах для поліпшення якості кінцевого продукту.

У нас є навички в області хімії і харчування, щоб допомогти виробникам продуктів харчування скласти кращі рецепти добавок для кінцевого продукту ідеальної якості. Ми можемо надати виробникам продуктів харчування всі види органічних кислот і солей, але ми також проводимо індивідуальні суміші в поєднанні з широким спектром інших основних видів сировини.

Ми можемо надати виробникам кормів для тварин рекомендації по кормах для тварин з найнижчою буферною ємністю, щоб гарантувати кращі технічні результати для тварин своїх клієнтів. Ми постачаємо повний спектр органічних кислот і солей – як водорозчинних, так і жиророзчинних компонентів – з профілактичним і лікувальним дією проти грампозитивних і грамнегативних бактерій та / або їх наслідків.

Іншими сильними сторонами є наш сервіс і гнучкість для наших клієнтів. У нас дуже короткі терміни доставки, ми доставляємо нашу продукцію по всій Європі протягом 5 робочих днів, а в країнах Бенілюксу навіть протягом 3 днів.

Наші стандарти якості високі, і ми сертифіковані GMP + та Trustfeed на кормові добавки для тварин. Наші харчові добавки відповідають найвищим стандартам, таким як регламент ЕС 231/2012 и HACCP.

Основними інгредієнтами наших продуктів є органічні кислоти і їх солі кальцію і натрію. Нешкідливий для навколишнього середовища, розкладається природним шляхом і, що стосується кормів для тварин, часто є хорошим замінником антибіотиків.