Виставка EuroTier – подія світового масштабу для професіоналів тваринництва

Ганновер

Виставка EuroTier – подія світового масштабу для професіоналів тваринництва

Ключова тема EuroTier 2018: «Цифрове тваринництво». Менеджмент. Здоров’я тварин. прозорість.

Економічність, здоров’я тварин, прозорість і якість процесів є вирішальними факторами для успішного тваринництва в довгостроковій перспективі.

Зростаюче поширення цифрових технологій в мережевому світі пропонує нові можливості для успішного з’єднання продуктивності, відповідності потребам тварин, а також управління інформацією, з одного боку, з дбайливим використанням природних ресурсів, з іншого боку. Сільгоспвиробники потребують придатних для використання на практиці інноваціях і ефективних мережевих технологіях.

В рамках головної теми «Цифрове тваринництво» DLG спільно з партнерами з бізнесу, науки та консалтингу інформує про значення цифровізації в сучасному тваринництві. У павільйоні 26 буде організована спеціальна експозиція, на якій експоненти представлять інноваційні технології та розкажуть про перспективи їх застосування в тваринництві цифрової епохи.

Дана експозиція присвячена питанням цифровізації виробничих процесів в тваринництві та на підприємстві в цілому. Чи йде мова про моніторинг і контроль виробництва, здоров’я і благополуччя тварин, балансі поживних речовин на підприємстві або прозорості для споживачів: за допомогою датчиків і цілеспрямованого управління даними можуть бути однаково прийняті до уваги потреби тварин, навколишнього середовища, сільгоспвиробників і споживачів. Об’єднання систем і технологій на підприємстві в єдину мережу дозволяє спростити управління і уникнути помилок.