Виставка “АгроЕнімалШоу” 2019

Закінчилася виставка «AgroAnimalShow» 2019, в якій наша компанія брала участь. На виставці були представлені новинки наших продуктів, від європейських партнерів.
Ми раді, що ринок України став більш вимогливим і прагне до європейських стандартів. І завдяки спілкуванню з клієнтами на виставці з упевненістю можемо сказати, – як команда ми готові!
Актуальними темами є такі, як, мінімізація або повне виключення антибіотиків з циклу вирощування птиці та тварин, отримання яйця з мінімальною кількістю важких металів, залишкових пестицидів. Люди прагнуть до натурального здорового харчування. Для цього тварини повинні споживати чисті і правильні корми. «Ми годуємо вас …» – цим маючи на увазі те, чим харчуються Ваші підопічні безпосередньо переносять на те, чим потім харчуються люди, купуючи Вашу продукцію в магазині.
Це відповідальність, а значить, що і генетик, і виробник кормів, і ветеринарний лікар, і всі повинні працювати так, щоб люди харчувалися бездоганними за якістю і безопаснимі- яйцем і м’ясом, молоком. Це і було головним завданням для нас – донести цю інформацію нашому клієнту. І ми добилися хороших результатів.