Компания «АгроПлюсИнвест» принимала участие в Конференции «СВИНОКОМПЛЕКС — 2018»

антибіотик

Ми представили новинки наших продуктів від європейських партнерів.

«АгроПлюсІнвест» презентує унікальний стимулятор росту Biolex®-MB 40
Сьогодні важливою темою є мінімізація або повне виключення антибіотиків з циклу вирощування птиці та тварин, отримання яйця з мінімальною кількістю важких металів, залишкових пестицидів. Люди прагнуть до натурального здорового харчування. Для цього тварини повинні споживати чисті і правильні корми.

Мова йде про унікальну добавку Biolex®-MB 40, яка дозволяє отримати без ускладнень якісне м’ясо всіх типів сільськогосподарських тварин. Biolex®-MB 40 – це: рослинний антибіотик, імуномодулятор, інактиватор мікотоксинів і патогенів, пребіотик. Biolex®-MB 40 отримують з екстракту пивних дріжджів, по особливій технології, якої немає рівних.
Biolex®-MB 40 складається з 100% клітинних стінок пивних дріжджів штаму Saccharomyces cerevisiae. Особлива технологія отримання та очищення продукту в результаті бродіння хмелю робить його унікальним, тому він отримав титул «Multibiotic».

Продукт містить 1,3-1,6-β-глюкан – особлива фракція стінок дріжджів, з активованими рецепторами для посилення імунітету, α- і β-кислоти хмелю. Маннанолігосахариди (МОС) спільно з ß-глюканами утворюють специфічну біоплівку на епітелії кишечника, у якій руйнуються мікотоксини і патогени. Пребіотичні МОС – живильне середовище для росту позитивної мікрофлори і оздоровлення кишечника.